Koruyucu Kılıf Ve Ambalajlama

Koruyucu Kılıf Ve Ambalajlama

Koruyucu Kılıf Ve Ambalajlama

Yalova'nın lider nakliye firması Yalova Nakliyat evden eve taşımacılıkta eşyalarınızı korumak için elinden gelen çabayı göstermektedir. Eşyalarınız taşınma işlemine alınmadan zarar görmemesi için koruyucu kılıflar ile ambalajlanarak taşıma işlemine alınır. Koruyucu kılıflar eşyalarınızın taşınma sırasında veya araç içinde oluşabilecek çarpmalara karşı korunmasını sağlar. Böylece taşıma işlemi sonucunda eşyalarınız çizilmeden, kırılmadan taşınmış ve taşınma işleminiz bitmiş olur. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için mutlaka eşyalarınızın koruyucu kılıflar ile sarılmadan taşınmasına izin vermeyin.

Yalova Nakliyat eşyalarınızın paketlenmesi gerektiğini sizlere söylemekte ve bu işlemi yaptırmanızı sağlamaktadır. Tabi ki de bu işlem fazladan çaba, mesai veya işçilik gerektirdiği için fiyata da etkisi olmaktadır. Siz müşterilerimizin isteğine göre paketleme işlemi yapılacaktır. Mutlaka eşyalarım paketlensin veya paketlenmesin diye söylemeniz gerekmektedir. Bizim verdiğimiz fiyatta paketleme ücreti fiyatın içerisinde mevcuttur. Fiyatın daha düşük olmasını isterseniz eşyalarınızı paketlemeden taşıtabilirsiniz. Bu da ufak tefek çiziklerin sorumluluğumuz altında olmayacağı anlamına gelir. Firmamız ile görüştüğünüzde size eşyalarınızı sararak veya paketleyerek taşıyacağımızı söyleriz ve buna göre fiyat belirleriz. Paketleme fiyatı etkilediği için size önerimiz firmalardan fiyat alırken kesinlikle 'fiyata eşyalarımın paketlenmesi dahil mi ?' diye sorup öğrenmeniz ve ona göre karar vermeniz gerekir. Düşük fiyatlar alırsanız paketleme yapılıp yapılmayacağından şüphe etmeniz gerekir. Bu tavsiyelerimiz siz değerli müşterilerimizin dikkate alması gereken önemli tavsiyerldir.

Evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize Yeni nesil özel ambalajlarla paketleme hizmeti vermekteyiz. Yalova Nakliyat Firmamız Yalova Nakliyat müşterilerinin taşınma sürecinde sorun yaşamamaları için elinde ki tüm hizmetleri müşterilerine özenle, büyük çabayla ulaştırmaktadır. Yalova'nın değerli nakliyat firması Yalova Nakliyat hizmet vermekten, siz müşterilerini memnun etmekten asla geri durmaz ve elinde ki tüm hizmetleri kullanmaktadır.